Til toppen

Adapter SM LC/APC quatro

Produktnummer: 240077
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

Kjeramisk hylse (sleeve)

4 veis adapter, for sammenkopling av inntil 4 fibre med LC/APC konnektorer, for 9/125µm kabel, plasthus, grønn farge. Har samme størrelse som et SC duplex adapter og kan derfor monteres i paneler beregnet for disse. Driftstemp. -40…+85 C

 

Flomatik
El.number 6913719
EAN 7070874017421