Til toppen

Optiske splittere og filtere

Sorter etter:
282110

HDO551 WDM filter, 1310/1550nm

Optisk WDM filter, 1310 og 1550nm, for HDO Installasjonsramme.
282115

HDO572 C1E CWDM 4-kanaler, Mux/Demux, 1310/1550nm

Optisk CWDM 4-kanaler, Mux/Demux,  1310/1550nm, for HDO Installasjonsramme.
282118

HDO582 Dispersjonskompensator, 20km

Passiv dispersjonskompensator, 20km, 1525...1625nm, 19
282119

HDO592 O-band 4-kanaler, Mux/Demux, 1310nm

Optisk O-band 4-kanaler, Mux/Demux,  1310nm, for HDO Installasjonsramme.
282120

HDO574 S7E CWDM 8-kanaler, Mux/Demux, 1310/1550nm

Optisk CWDM 8-kanaler, Mux/Demux,  1310/1550nm, for HDO Installasjonsramme.
282142

HDO512 10/90 Optisk splitter, 1310 og 1550nm

Optisk splitter, 10/90, 1310 og 1550nm, for HDO Installasjonsramme.
282143

HDO512 20/80 Optisk splitter, 1310 og 1550nm

Optisk splitter, 20/80, 1310 og 1550nm, for HDO Installasjonsramme.
282144

HDO512 30/70 Optisk splitter, 1310 og 1550nm

Optisk splitter, 30/70, 1310 og 1550nm, for HDO Installasjonsramme.
282145

HDO512 40/60 Optisk splitter, 1310 og 1550nm

Optisk splitter, 40/60, 1310 og 1550nm, for HDO Installasjonsramme.
282146

HDO512 50/50 Optisk splitter, 1310 og 1550nm

Optisk splitter, 50/50, 1310 og 1550nm, for HDO Installasjonsramme.
282147

HDO532 Optisk splitter, 32 utganger

Optisk splitter, 32 utganger, 1260...1360 og 1480...1640nm, 19" 1U
282148

HDO564 Optisk splitter, 64 utganger SC/APC

Optisk splitter, 64 utganger, 1260...1360 og 1480...1640nm, 19