Til toppen

Pigtail SM 12 stk. forskjellige farger. SC/UPC konn. G652D

Produktnummer: 244860
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

Lengde på pigtail er 1m.

Et sett med 12 stk. pigtail med forskjellige farger. En SC/UPC konnektor er montert i en ende av hver fiber. Konnektoren har plast hus med blå farge. Fiberen er 9/125, har 0,9mm ytre diameter, er i LSZH materiale og av "easy-strip"typen. Det er forskjellige farger på alle 12 fibrene i henhold til gjeldene fargekoder. Driftstemperatur -40+70ºC. Leveres med 1 sett a 12 stk. pigtail i hver eske.

Flomatik
El.number 6961089