Til toppen

AC67B49 CWDM retur sender til AC9100 1490nm +3dBm

Produktnummer: 280769
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

Optisk returlaser modul til AC9100, CWDM 1490nm.

Optisk returlaser modul til AC9100 inkludert med fiber organisator plate, +3dBm CWDM 1490nm, SC/APC. 

Opptill 204MHz, avhengig av oppsett på AC9100.