Til toppen

AC67B55 CWDM retur sender til AC9100 1550nm +3dBm

Produktnummer: 280755
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

Optisk retursender modul til AC9100, CWDM 1550nm.

Optisk returlaser modul til AC9100 inkludert med fiber organisator plate, +3dBm CWDM 1550nm, SC/APC. 

Opptill 204MHz, avhengig av oppsett på AC9100.