Til toppen

Utgår Fibersnor SM SC/UPC-SC/UPC simplex 8m G.657.A2/B2

Produktnummer: 244030
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

For krysskopling av fiber. Minibend er snorer som kan ha svært liten bøyeradius uten ekstra dempning. Fiberen er Corning ClearCurve LBL og den tilfredstiller kravene i G657 A/B. Anbefales brukt i stativer med store mengder fibersnorer. Kabelen har gul farge, er i LSZH materiale og er 2mm i diameter. SC/UPC konnektorene er blå da de er UPC polert. Simplex betyr 1 fibere og 1 konnektor i begge ender. Konnektorene er satt sammen med et klips

Lengde 8
Type Simplex
Flomatik
El.number 6961036
EAN 7070874017780