Til toppen

Utgår Fibersnor SM FC/UPC-SC/UPC duplex 3m

Produktnummer: 244605
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

For krysskopling av fibere. Fiberen er Corning SMF 28e og tilfredstiller kravene i G652D. Kabelen har gul farge og er i LSZH materiale. FC konnektoren er av metall og strekkavlaster har sort farge da konnektor er UPC polert. SC konnektoren er blå da den er UPC polert. Simplex betyr 1 fiber og 1 konnektor i begge ender.

Lengde 3
Flomatik
El.number 6960781
EAN 7070874007545
Antall pr forpakning 0,000000