Til toppen

Utgår Fibersnor SM SC/APC-SC/APC duplex 3m minibend

Produktnummer: 243000
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

For krysskopling av fibere. Fiberen er Corning SMF 28e og tilfredstiller kravene i G652 D. Kabelen har gul farge og er i LSZH materiale. Konnektorene er grønne da de er APC polerte. Duplex betyr 2 fibere og 2 konnektorer i begge ender. Konnektorene er satt sammen med et klips.

Lengde 3
Flomatik
El.number 6960666
EAN 7070874003868
Antall pr forpakning 0,000000