Til toppen

HDO302 Returlaser, +3dBm, DFB 1310nm

Produktnummer: 282126
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

Returlaser, +3dBm, DFB 1310nm for HDO Installasjonsramme.

Returlaser, +3dBm, DFB 1310nm, med optisk isolator, 5...300MHz, for HDO Installasjonsramme. SC/APC. Fullt management via CATVisor.

Flomatik
Antall pr forpakning 1