Til toppen

HDO514 Optisk splitter, 4 utganger, 1310 og 1550nm

Produktnummer: 282245
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

Optisk splitter, 4 utganger, 1310 og 1550nm, for HDO Installasjonsramme.

Optisk splitter, 4 x -7.2dB utganger, 1310 og 1550nm, for HDO Installasjonsramme. SC/APC.

Flomatik
Antall pr forpakning 1