Til toppen

HDO907 +6dBm FW sender 1310nm 1,2GHz

Produktnummer: 282332
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

1,2GHz 1310nm lasersender for HDO installasjonsramme +6dBm

HDO907 er en 1,2 GHz 1310 nm lasersender. Brukes i HDX002 rack sammen med HDPxxx power. 

HDO907 kan bestilles med ønsket utgangspower, tilgjengelige power klasser fra +2dBm ... +15dBm. Plassering av optisk konnektor kan velges i tillegg til konnektor type.

Mulighet for spektrum analyser option. Fullt management via CATVisor.

 
Produktnummer 282332 er konfigurert med +6 dBm og SC/APC konnektor forran.

Erstatter HDO905.

 

For andre konfigurasjoner ta kontakt med oss.